Výukové programy

Sheyla se ve své taneční kariéře věnuje převážně výuce tance a sama se neustále vzdělává a cestuje k pramenům orientálního tance do Egypta. Zde najdete přehled typů kurzů, které můžete navštívit:

Pravidelné kurzy
Tyto kurzy probíhají 1x týdně a jsou zaměřené především na začátečnice a méně pokročilé. V současnosti připravujeme kurzy od ledna 2016 v centru Brna, které budou zaměřeny na začátečnice, mírně pokročilé a taky speciální kurz pro dámy ve středních letech, které hledají kurzy především pro relaxaci, posílení a uvolnění stresu.

Víkendové programy
Víkendové intenzivní kurzy jsou určeny pokročilejším tanečnicím a lektorkám a k jejich absolvování je třeba mít zvládnuté veškeré základy. Na intenzivních kurzech se věnujeme tématům, na která není v běžném kurzu čas, takže kromě choreografií, techniky a kombinací všech možných orientálních stylů (folklór, fusion, rekvizity apod.) se zabýváme třeba rozborem a střihem skladby, marketingem a reklamou, improvizaci, interpretaci jednotlivých hudebních nástrojů, cvičením výrazu a emocí při tanci, vytváření choreografií pro soutěže a jeviště, etice a spoustu dalších témat. Tyto kurzy Sheyla učí od roku 2013 a uskutečnily se v Brně, Bratislavě a v Praze. Další kurz začne v Brně v únoru 2016 a bude opět nabitý zajímavostmi a metodikou výuky.

Semináře
Jednotlivé semináře se konají v průběhu roku a Sheyla je vyučuje především mimo Brno při účasti na tanečních festivalech a orientálních akcích v dalších městech ČR i zahraničí.

Orient Bootcamp
Společně s kolegyní a tanečnicí Badriyah jsme uspořádaly Orient Bootcamp poprvé v roce 2013 a jedná se o intenzivní pobyt v nějaké krásné lokalitě daleko od velkoměst. Název napovídá, že se jedná o intenzivní výuku, kde zapojujeme posilování, cvičení, teorii a samozřejmě tanec. Součástí je taneční večírek v hotelové restauraci, kde mají účastnice možnost zatančit vlastní tvorbu a sdílet svoji kreativitu s ostatními. Součástí jsou u teambuildingové aktivity, spoustu know how a hlavně velké množství společných zážitků.

Soukromé lekce
Sheyla vyučuje i soukromé individuální lekce, tvoří choreografie na míru pro sólistky i skupiny a koučuje tanečnice, které se připravují na soutěže nebo jiná vystoupení.

Leave a Reply

Your email address will not be published.