Konference tanečnic a lektorek

Konference lektorek a profesionálních tanečnic zabývajících se tancem a kulturou zemí Orientu se každoročně koná v Brně a v současné době chystáme již 4. ročník. Setkání má za cíl výměnu zkušeností, neboť je to jedinečná příležitost řešit otázky spolu na jednom místě a sdílet zkušenosti, radosti i strasti kariéry tanečnice a lektorky. Dalším posláním konference je osobní i profesní rozvoj každé z účastnic a všeobecně podpořit a sjednotit naši pestrou taneční komunitu. Konference je jedním z klíčových projektů tanečnice Sheyly, který ma za cíl podporovat a rozvíjet českou a slovenskou taneční scény a tanečnice spojovat.

Proč konference?
Je cílem nás všech povýšit tance orientálních zemí na úctyhodné umění, proto je vhodné komunikovat a řešit společně otázky, které se také nás všech týkají a mají vliv na naši praxi.

Kdo se může účastnit?
Konference je určena především pro české a slovenské lektorky, profesionální tanečnice a studentky věnující se tancům zemí Orientu – přednostně se jedná o tzv. Orientální tanec a jeho další styly.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.